Apie mus

VISAI ŠEIMAI VISOS ODONTOLOGIJOS PASLAUGOS VIENOJE VIETOJE !

Odontologijos klinika UAB Alstoma veiklą pradėjo 2006 metais, licencijos verstis odontologine veikla Nr. 0487., įsikūrusi Gamyklos 28-1, Rudaminos sen., Vilniaus r.. O ne perseniausiai 2012 metais duris atvėrusi ir Nemėžyje, V. Sirokomlės g. 11-1.

Dešimtus metus veikianti klinika teikia vaikų bei suaugusiųjų aukščiausios kokybės odontologijos paslaugas, tokias kaip dantų balinimą, estetinį plombavimą, dantų implantaciją, protezavimą, endodontiją, burnos chirurgiją, periodontologiją, ortodontiją, burnos higieną, terapinį dantų gydymą ir kt. Ūmiais atvejais pacientus priimame be išankstinės registracijos.

Nuolatinės klinikos investicijos į moderniausią įrangą leidžia taikyti novatoriškus odontologijos ligų gydymo metodus bei būdus. Pacientai vieno vizito metu gali išsibalinti dantis su naujos kartos moderniu diodiniu lazeriu „DenLase LC-A.3“, kuris ne tik balina, bet ir su juo atliekamos chirurginės, fizioterapinės, herpio gydymo ir kitos procedūros.

Kliento pageidavimu, paslaugas teikiame ir išsimokėtinai. Pacientai gali atsiskaityti grynaisiais pinigais, kreditinėmis banko kortelėmis, lizingu. Bendradarbiaujame su Teritorinėmis ligonių kasomis (dantų protezavimo išlaidos  kompensuojamos asmenims, sulaukusiems senatvės pensijos amžiaus; asmenims, pripažintiems nedarbingais arba iš dalies darbingais bei vaikams), Sveikatos draudimo kompanijomis, Medlizingu (UAB „General Financing“).

Mūsų komanda

Ala-Vitkuniene.jpg
Ala Vitkūnienė
Gydytoja odontologė - Direktore
Gyd.Erika_.jpg
Erika Nausėdaitė
Gydytoja endodontė
Gyd.-Giedre.jpg
Giedrė Kervienė
Gydytoja odontologė - ortondontė
Gyd.-Danuta.jpg
Danuta Dulko
Gyd. odontologė padėjėja
Gyd.-Ieva-Oniunaite.jpg
Ieva Oniunaite
Gydytoja odontologė - periodontologė
Jurij-Burnos-higienistas.jpg
Jurij Michailovskij
Burnos higienistas
Gyd.-padejeja-Natalija.jpg
Natalija Dovkša
Gyd. odontologo pagalbininkė
Virginijus-Miskinis-.jpg
Virginijus Miškinis
Gyd. odontologas
Vytenis-Zdornovas.jpg
Vytenis Zdornovas
Gyd. odontologas

Mūsų partneriai

KĄ SAKO MŪSŲ PACIENTAI

Negaliu nesišypsoti – jau antri metai Jūsų dėka turiu tobulą šypseną! Ačiū Jums už puikų darbą, po kurio nebereikia slėpti šypsenos!

Nelabai mėgstu gydytojų, ypač odontologų, bet čia labai patiko, ir gydytojų dėmesys, ir administratorių rūpestingumas. Nesijauti jokio streso ar baimės. Daktarai puikūs.

Jeigu norite turėti sveikus dantis ir gražią šypseną kreipkitės pas šiiuos odontologus.Darbas kokybiškas ir malonus. Duoda naudingus patarimus ir kainos nesikandžioja. Patariu!

Ne per seniausiai pradėjau lankytis šioje klinikoje ir esu labai patenkintas tiek puikiu gydytojų darbu, tiek jaukia klinikos aplinka. Esu begalo dekinga uz naujaja savo sypsena!!!