Paslaugos

Mūsų tikslas – jūsų šypsena

Mes rupinames tiek suaugusiųjų, tiek mažųjų sveikata ir galime pasiūlyti visas odontologijos paslaugas vienoje vietoje.

Profesionali komanda

Klinika teikia vaikų bei suaugusiųjų aukščiausios kokybės odontologijos paslaugas, tokias kaip dantų balinimą, estetinį plombavimą, dantų implantaciją, protezavimą, endodontiją, burnos chirurgiją, periodontologiją, ortodontiją, burnos higieną, terapinį dantų gydymą ir kt. Ūmiais atvejais pacientus priimame be išankstinės registracijos.

Moderniausią įrangą

Nuolatinės klinikos investicijos į moderniausią įrangą leidžia taikyti novatoriškus odontologijos ligų gydymo metodus bei būdus. Pacientai vieno vizito metu gali išsibalinti dantis su naujos kartos moderniu diodiniu lazeriu
„DenLase LC-A.3“, kuris ne tik balina, bet ir su juo atliekamos chirurginės, fizioterapinės, herpio gydymo ir kitos procedūros.

Patogus atsiskaitymas

Kliento pageidavimu, paslaugas teikiame ir išsimokėtinai. Pacientai gali atsiskaityti grynaisiais pinigais, kreditinėmis banko kortelėmis, lizingu. Bendradarbiaujame su Teritorinėmis ligonių kasomis (dantų protezavimo išlaidos  kompensuojamos asmenims, sulaukusiems senatvės pensijos amžiaus; asmenims, pripažintiems nedarbingais arba iš dalies darbingais bei vaikams), Sveikatos draudimo kompanijomis, Medlizingu (UAB „General Financing“).

Odontologijos klinika UAB Alstoma veiklą pradėjo 2006 metais, licencijos verstis odontologine veikla Nr. 0487., įsikūrusi Gamyklos 28-1, Rudaminos sen., Vilniaus r.. O ne perseniausiai 2012 metais duris atvėrusi ir Nemėžyje, V. Sirokomlės g. 11-1.