Estetinis plombavimas

Estetinis plombavimas

Norintiems turėti gražius ir sveikus dantis estetinis plombavimas yra puikus pasirinkimas. Estetinis plombavimas – tai dantų restauracijos procedūros, kurių metu atkuriamas trūkstamas dentinas bei danties emalė. Estetinio plombavimo metu galima ištaisyti įvairaus dydžio dantų defektus, koreguoti dantų formą ir dydį, pakeisti spalvą ir t.t.

Apie estetinį plombavimą

Estetinis plombavimo metu dantys nėra šlifuojami, todėl maksimaliai išsaugomi natūralūs danties audiniai, nežalojama gleivinė. Netgi mažiausios detalės svarbios atkurti tobulą ir nepriekaištingą šypseną. Procedūra patartina atlikti, kai priekiniai dantys plombuoti didelėmis senomis plombomis, kai dantys nulūžę ar nuskilę, pažeisti karieso, kai yra emalio erozija, kai patamsėjusio danties nebeįmanoma išbalinti kitais būdais.

Estetinio plombavimo procedūros ypatybės:
  • estetinis plombavimas atliekamas išsaugant paciento kietuosius audinius;
  • estetinis plombavimas atliekamas naudojant ypač aukštos kokybės plombines medžiagas;
  • estetinis plombavimas atliekamas sluoksniavimo metodu, t.y. specialiai paruošiamas dantis ir sluoksnis po sluoksnio atkuriamas skirtingas skaidrumas plombinėmis medžiagomis, imituojant natūralius danties audinius, spalvą, reljefą ir blizgesį;
  • estetinio plombavimo metu dantis izoliuojamas, kad plombuojant nepakliūtų drėgmės;
  • užbaigiant restauraciją atliekamas dantų poliravimas, teisingai nupoliruoti dantys įgauna natūralią išvaizdą – reljefą ir blizgesį.
Procedūrų suderinimas

Geriausia, jei dantys ir burnos ertmė sutvarkomi visuminiai – pradedant nuo profesionalios burnos ertmės higienos, esant reikalui dantis balinant, tiesinant dantis breketais, išgydant dantų šaknų kanalus, dantenas, įsukant implantus, protezuojant, derinant protezavimą su plombavimu ir pan. Tik tuomet galime džiaugtis tiek dantų funkcionalumu ir estetiškumu, tiek ir ilgalaikiu rezultatu.

Jei svajojate apie gražius ir sveikus dantis – kreipkitės nedvejodami. Mūsų kvalifikuota ir draugiška specialistų komanda visada padės ir atras optimaliausią problemų sprendimo būdą net ir pačiose sudėtingiausiose situacijose.